ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: 691 751 835
Polish English French German Russian

IMG 0596

UROCZYSTE PODSUMOWANIE KONKURSU "PALIĆ, NIE PALIĆ-OTO JEST PYTANIE?"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy informuje, iż 28 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Słupcy odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom etapu powiatowego wojewódzkiego konkursu „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu komiksu promującego zdrowy styl życia, wolny od nałogu palenia papierosów. Na etap powiatowy wpłynęło 8 prac z 8 szkół podstawowych (SP nr 3 w Słupcy, SP nr 1 w Słupcy, Wólka, Powidz, Strzałkowo, Młodojewo, Cienin Kościelny, SOSW Słupca).

I miejsce zdobyła Zuzanna Kujawa ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy, II miejsce - Mateusz Jóźwiak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy, a III miejsce – Aleksandra Stanisławczyk z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wólce.

IMG 0586 IMG 0592

IMG 0590

Praca Zuzanny Kujawy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy reprezentowała powiat słupecki na etapie wojewódzkim konkursu, którego finał odbył się 30 maja w Multikinie w Poznaniu. Do udziału w finale organizatorzy zaprosili laureatów I miejsc etapów powiatowych wraz z opiekunami.

Zuzanna Kujawa na finale konkursu w Multikinie w Poznaniu

DSCN0548

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter